Choď na obsah Choď na menu
 


 Andy sa vybral hľadať žraloka. Tento krát sa mu to žiaľ nepodarilo. Bude mať aj príležitosti iné. Tu je jeho citát: "Zatial som žraloka nenašiel. mal som jeden falošný prípad.
prikladam mapku kde by sa mal nachádzať, potom fotky oboch miest a ten spomínaný planý poplach." Ja Talos dúfam, že sa vám bude článok páčiť.

Obrázok 

Mapa výskytu žraloka podľa Andyho.

 

 

 

 

 

 

 

Osobne si myslím, že žralok v hre je. Podľa čoho? Nachádza sa v img tooli. Potvrdenie si pozrite na www.gtasaza.estranky.sk. Na mape sú označené dve miesta. Ganton Bridge a letisko v San Fierro.

Obrázok 

Ganton Bridge, najväčší most v San Andreas, pričom neni vidieť na jeho druhý koniec.

Foto by Andy

 

 

 

 

 

 

 

Pri Ganton Bridge sa nachádzajú dve záhady. Žralok a sirény lode, ale loď je prázdna! No nič vrátime sa k žralokovi. Ale ešte niečo o moste. V blízkosti sa nachádza tabuľka Bridge Facts a tam, je napísané aj koľko pamäti most zaberá!

Obrázok 

 

 

More pri letisku v San Fierro.

Foto by Andy

 

 

 

 

 

 

Toto je miesto kde sa žralok vyskytuje najviac. Ja si to myslím tiež. Ale musíme vziať v úvahu, že žralok stále pláva čiže keby Rockstar žraloka umiestnilo na toto miesto, môže odplávať preč.

Obrázok 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na tejto fotke neni nič vidieť čiže nemôžem sa dobre pozrieť na mojom šitnom firemnom počítači.

 
Obrázok

 

Falošný poplach. Aj ja som si myslel, že je to žralok.

Foto by Andy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Táto foto sa nachádza pri Ganton Bridge. Táto fotka je fakt dobrá, ale je to bohužiaľ iba falošný poplach. Nevadí, znamená to, že sme snáď na dobrej ceste.

 

 

foto: Andy

text: Talos

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.